Wielkie targi lotnicze i przemysłu obronnego odbędą się w Polsce

0
1367
targi lotnicze

Wiemy już, że tegoroczne duże targi lotnicze i przemysłu obronnego odbędą się w Polsce. Targi Aerospace & Defense Meetings Central Europe będą miały miejsce w maju w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w podrzeszowskiej Jasionce. Warto zauważyć, że to jedno z większych tego typu przedsięwzięć dotyczących branży lotniczej oraz przemysłu obronnego w tej części Europy, a nawet i na świecie.

Kilkanaście największych koncernów

Organizatorami targów, które odbędą się w dniach 9-11 maja jest firma ABE Advanced Business Events. Warto podkreślić, że partnerem imprezy będzie klaster Dolina Lotnicza skupiająca w sobie ponad 150 firm.

O tym, jak wielką wagę do tego wydarzenia przykładają koncerny lotnicze, najlepiej mówią same firmy, które się na nich zjawią. Otóż pojawią się tu Airbus, Boeing, Lockheed Martin, Bell Helicopter, Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu, Pratt & Whitney Rzeszów, PZL-Świdnik, MTU Aero Engines Polska, Safran Transmission Systems Poland, Hamilton Sundstrand Poland, Goodrich Aerospace Poland, Avio Polska i Heli One Poland.