Lokuj swoje pieniądze w Idea Banku

0
2229

Jeśli szukasz lokaty, na której Twoje pieniądze zarobią w prosty i szybki sposób, załóż lokatę u nas, w Idea Banku. Lokatę zakładasz on-line, bez konieczności wychodzenia w domu i czekania w kolejce. Nie musisz zakładać u nas konta! Gwarantujemy Ci wysokie oprocentowanie, wynoszące aż 4,75%. Minimalny wkład to 1000 zł – zapewniamy, że nie będziesz żałował tej decyzji. Boisz się długiego okresu trzymania Twoich pieniędzy na lokacie? Nie martw się – okres lokaty trwa u nas zaledwie trzy miesiące, które zawsze możesz przedłużyć. Nie chcesz zakładać lokaty ze względu na produkty bankowe? U nas zakładasz samą lokatę, bez zbędnych produktów bankowych! W momencie gdy zakładasz lokatę w Idea Banku, poznajesz jej wartość. Nie rozczarujesz się więc w chwili zakończenia lokaty. Dostęp do lokaty masz w każdej chwili, niezależnie od pory dnia możesz zobaczyć, jak Twoje pieniądze pracują na Ciebie i Twoje lepsze jutro.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, załóż lokatę już dziś. Do wyboru masz ogromną ilość lokat, atrakcyjnie oprocentowanych. Dopasuj lokatę do Twoich potrzeb. Niech będzie taka, jaka chcesz.

Nie pozwól, aby Twoje oszczędności bezczynnie leżały w szufladzie. Załóż lokatę już dziś i pomnóż swoje pieniądze w łatwy sposób.