Kredyt bez zaświadczeń w Idea Bank

0
1282

Czy Twoja firma potrzebuje gotówki, aby realizować cele? Czy zmęczony jesteś już porównywaniem ofert kredytów dla firm? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami.

Idea Bank przedstawia kredyt dla firm. Jako pierwsi w Polsce decyzję o przyznaniu kredytu przyznamy Ci online, bez konieczności wychodzenia w domu i tracenia czasu w kolejkach. To jednak nie koniec ułatwień. Jeśli decyzja o przyznaniu kredytu będzie pozytywna to… spodziewaj się zasilenia konta już tego samego dnia. Brzmi fajnie, prawda? Możemy przyznać Ci nawet ćwierć miliona złotych na realizację celów, jakie stawia przed sobą Twoja firma – nawet tych najbardziej ambitnych. To Ty decydujesz jaki kredyt chcesz od nas otrzymać – obrotowy, linię kredytową czy po prostu kartę kredytową. Działamy w myśl zasady: by żyło Ci się łatwiej.

Ciesz się prostotą i szybkością złożenia wniosku. Proces ubiegania się o kredyt dla firm Idea Bank ograniczyła do minimum, w pełni go automatyzując. Nie martw się, nie ucierpiało na tym Twoje bezpieczeństwo. Połączenie jest szyfrowane, zaś przekazanie nam jedynej rzeczy, której potrzebujemy – historii Twoich rachunków – następuje w sposób automatyczny podczas logowania na Twoje konto w Idea Banku.

Złóż wniosek o kredyt dla swojej firmy bez wychodzenia z domu – przekonaj się, jakie to proste!