Jakie zmiany rok 2020 wprowadzi na polskich drogach?

Obecnie każdy człowiek, bez wyjątku musi dostosować się do nowych realiów jakie wykreował korona wirus. Nie ważne czy jest przedsiębiorcą, pracownikiem czy emerytem. Dla wszystkich jest to nowa rzeczywistość, do której należy się dostosować. I te zmiany faktycznie już są zauważalne. Zamiast sieciówek ludzie wybierają second handy, zamiast wystawnych zagranicznych wakacji – długie weekendy na polskich agroturystykach, zamiast rozrzutności – oszczędność.

Powoli widać to również na drogach.

Wielu firmom izolacja uzmysłowiła, że ich zespół może pracować zdalnie, a przynajmniej niektóre spotkania mogą odbywać się online. Zatem nikt już nie chce trzymać w garażu drogich w utrzymaniu aut. A z powodu zachwianej gospodarki ograniczają fundusze również na samochody służbowe lub prywatne.

Dlatego producenci aut wychodzą na przód z ofertami, jakich jeszcze nigdy nie było. Sam się przekonaj!

Co to właściwie znaczy w praktyce?

Oczy wszystkich skierowane są obecnie na te firmy, które mają doświadczenie w produkowaniu aut ekonomicznych w użytkowaniu i utrzymaniu. Poszukują producentów oferujących im rabaty, zniżki, dodatki i szeroki wybór pakietów. Oczywiście, przy okazji, liczą się również warunki estetyczne pojazdu. Teraz, jak nigdy wcześniej, liczy się ekonomiczność, praktyczność i funkcjonalność auta.

Porównaliśmy wiele rankingów aut spełniających wszystkie te warunki.

Jednym z najczęściej wymienianych był Volkswagen. Obecnie możecie skorzystać z rabatów i dodatków jakich chyba nigdy wcześniej nie było.

Okazuje się bowiem, że Volkswagen mimo ciężkiego czasu wciąż dba o swoich klientów. Choćby poprzez włączenie do oferty specjalnego ubezpieczenia od utraty pracy. Dodatkowo, ubezpieczenie komunikacyjne przez pierwszy rok jest za 1 zł. Oferta jest całkiem atrakcyjna biorąc pod uwagę również to, że rabaty na poszczególne modele sięgają nawet 30 000 zł.

Co więcej, Volkswagen wciąż oferuje auta, które dobrze wyglądają i odnotowują wysokie osiągi. W sprawny sposób łączą to wszystko pamiętając o utrzymaniu zadowalającego TCO czyli total cost of ownership takie jak koszt przeglądów czy wydatki na paliwo.

Z wielkim zaciekawieniem obserwujemy wszystkie zachodzące zmiany i pomysły firm dostosowujących się do nowych realiów i nowych wymagań klientów. Dbałość o interes klienta docenia się teraz szczególnie.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty Volkswagena, wypełnij formularz, skontaktują się z Tobą i wszystko wyjaśnią. Sam sprawdź!

Staraliśmy się zawrzeć tu wszystkie informacje, ale jeśli macie więcej pytań to odsyłamy Was już bezpośrednio do Volkswagena. W zestawie jest jeszcze parę ciekawych bonusów. Sprawdź, nie zawiedziesz się!

CZYTAJ WIĘCEJ

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

NAJNOWSZE

0
Would love your thoughts, please comment.x