Wyjątkowy rok dla producentów samochodów. Zaskakujące oferty na 2020

0
38182

Rok 2020 to dla wszystkich rok wyjątkowy.

Szczególnie dla przedsiębiorców, którzy musieli wykonać szalenie ważny test, który zdecyduje o ich przyszłość. Kto przetrwa kryzys spowodowany pandemią? Kto będzie musiał znaleźć inną ścieżkę? Kto wyjdzie z tego obronną ręką? A kto będzie musiał pożegnać się z dorobkiem swojego życia?

Obserwowaliśmy jak cały świat zmuszony do izolacji przenosi się do internetu. Co za tym idzie, jak wiele firm mimo ciężkiej sytuacji gospodarczej rozwija się w oszałamiającym tempie. Dla wielu biznesów pandemia okazała się czymś, co przyniosło same pozytywne skutki i obroty jakich nigdy wcześniej nie widzieli. Wrócimy jeszcze do tematu tych przedsiębiorstw, którym udało się w tym czasie wybić. Dziś jednak chcemy przyjrzeć się temu co interesuje nas najbardziej czyli motoryzacji. Ponieważ mamy wrażenie, że to o tej branży mówiło się najmniej.

Każdy mówił o zamkniętych salonach kosmetycznych, restauracjach i szkołach. Mało kto zwrócił uwagę na pustki na ulicach. Czy to oznacza, że producenci aut zanotują najgorszy finansowo rok w historii? Niekoniecznie.

Wzięliśmy pod lupę markę Volkswagen, jeśli chcecie sami sprawdzić co mają ciekawe to wystarczy kliknąć niżej.

Co dalej?

Przyglądamy się temu z wielką ciekawością. Pałeczka jest teraz po stronie tych marek. I wszystko zależy od tego jak z tego wybrną. Czy jak nadmorskie agroturystyki będą znacznie podnosić ceny czy właśnie przygotują specjalne pokoronawirusowe pakiety dla swoich klientów?

Weźmy na przykład niemiecką markę aut, Volkswagen. Skorzystaliśmy z FORMULARZA, żeby poznać wszystkie szczegóły z pierwszej ręki. I tu, miłe zaskoczenie. Otrzymaliśmy takie rabaty i dodatki jakich jeszcze nigdy u Volkswagena nie widzieliśmy.

Jako przedsiębiorcy najbardziej ciekawiła nas oferta leasingowa. W ofercie dostajemy ubezpieczenie komunikacyjne na rok za 1 zł, pakiet serwisowy za 539 zł oraz, i tutaj wielkie brawa, ubezpieczenie od utraty pracy. To nas szczerze mocno zaskoczyło, pozytywnie. Ubezpieczenie obowiązuje przez 24 miesiące i rata kredytu nie może wynosić więcej niż 6 000 zł, ale wciąż jest to spory bonus.

Natomiast, jeśli ktoś ma ochotę kupić samochód za gotówkę może spodziewać się wielkich obniżek nawet do 30 000 zł. Obowiązują one co prawda na modele z roku 2020, ale to i tak niemały upust.

Wciąż z zaciekawieniem będziemy przyglądać się rozwojowi sytuacji i temu czy i jak szybko branża motoryzacyjna będzie się podnosić. Rok 2020 to pod każdym względem, gospodarczym, socjologicznym i psychologicznym bardzo ciekawy rok i warto bacznie wszystko obserwować.