Solidne i efektywne chwieje reklamowe

Firma Luxpol zajmuje się produkcją solidnych, zwracających uwagę odbiorców chwieji reklamowych. Są to elementy, które doskonale prezentują się wizualnie i od razu zwracają uwagę osób, które się nimi bliżej zainteresują.

Zwracające uwagę nośniki reklamowe

Jako mobilny nośnik reklamowy, przypominający postać o dynamicznych ruchach nadają się do wykorzystania:

– w celach promocyjnych przedsiębiorstwa,

– na koncertach,

– na festiwalach muzycznych i z dowolnej tematyki.

Eksperci zajmują się także wykonywaniem chwieji z tkaniny poliestrowej powlekanej PCV, mającej gramaturę 260 g/m2. Jest to gwarancja dla zleceniodawców, że element ten da się wykorzystać nie tylko jednorazowo. Do każdego zestawu dołączony jest kompresor i wygodna torba transportowa. O tym,  że można liczyć na spersonalizowanie zamówienia świadczy to, że chwieje można zamawiać w dowolnej kolorystyce. Elementy te wykonywane są w technologii druku solwentowego lub sublimacyjnego. Taka technika wyrobu pozwala zadrukować do 100% powierzchni, jaką następnie można wykorzystać zgodnie ze swoimi potrzebami.

Dla klientów chwieje dostępne są w dwóch wersjach: jednonożnej i dwunożnej. Można też wybrać modele wśród czterech rozmiarów: 4, 5, 6 i 8 metrów wysokości. Jeśli zaś ktoś przygotowuje event podczas jakiego będzie potrzebować elementu o niestandardowym rozmiarze, to również ma możliwość z tego skorzystać. Wystarczy omówić wszystkie szczegóły z pracownikami i przejrzeć, co znajduje się w zakładce https://grupaluxpol.pl/reklama-pneumatyczna/chwieje-reklamowe/, aby dopasować idealne wyjście marketingowe pod własne oczekiwania.

Jeden z pionierów w produkcji tancerzy reklamowych

Luxpol jest jednym z pionierów zajmujących się produkcją tancerzy reklamowych. W nowoczesnym parku maszynowym realizowane są wszystkie zamówienia. Dlatego też z usług wskazanej firmy korzystają firmy nie tylko polskie, ale też zagraniczne. Przeglądając przykładowe realizacje z tej kategorii można szybko wywnioskować, że ma się do czynienia z ekspertami, którzy będą wiedzieć, jak w 100% zrealizować czyjąś koncepcję.

Windmany jako element reklamy pneumatycznej sprawdzają się nad wyraz dobrze w realizacji zarówno standardowych, jak i kreatywnych kampanii. W czasie współpracy z podaną firmą można będzie zauważyć, z jakimi jest to korzyściami związane.

Aktualnie należy być na bieżąco ze wszystkimi nowościami z branży reklamowej, ponieważ jest to jedna z tych dziedzin, rozwijających się nad wyraz prężnie. Wykorzystując chwieje reklamowe można zyskać gwarancję,  że wzbudzą zainteresowanie wśród odbiorców, którzy mogą być potencjalnymi klientami. Windyman przyciągają wzrok specyficznym tańcem. Wykonanie z lekkiej i zarazem wytrzymałej tkaniny spinakerowej odpowiada za ich trwałość i odporność na wpływ nawet wyjątkowo skomplikowanych warunków atmosferycznych. Dlatego też nośniki te spotyka się coraz częściej w przestrzeni publicznej. I chętnie wykorzystuje na różnych eventach.

[wpis sponsorowany]

CZYTAJ WIĘCEJ

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

NAJNOWSZE

0
Would love your thoughts, please comment.x