Czy to dobry rok na zakup nowego samochodu? Volkswagen przekonuje, że tak

0
7622

W 2020 roku musieliśmy szybko dostosować się do nowej rzeczywistości. Dotyczy to każdego bez wyjątku. Także producentów aut. Co ciekawe, w wielu przypadkach nie obserwujemy absurdalnych podwyżek cen jak ma to miejsce chociażby w miejscach wypoczynkowych. Analizując zaktualizowane oferty poszczególnych marek widzimy, że ceny ostro spadają w dół.

Weźmy pod lupę Volkswagena

Pierwsze co rzuca nam się w oczy to niższe ceny poszczególnych aut nawet o, uwaga… 30 000,00 zł. I to na modele z roku 2019 i 2020. Czyli przede wszystkim Golfa siódmej generacji, ale też Arteona i Touareg’a.

A co dla tych, którzy chcą wejść w leasing?

Przyglądając się szczegółom tej propozycji mogę stwierdzić, że mimo, że przy zakupie mamy, aż kilkadziesiąt tysięcy obniżki to jednak więcej udogodnień otrzymujemy przy ofercie leasingowej. Jeśli zdecydujemy się na leasing z ratą nie wyższą niż 6 000,00 zł otrzymujemy ubezpieczenie od utraty pracy. Ubezpieczenie trwa maksymalnie dwanaście miesięcy. W obecnych czasach to szalenie ważny gest ze strony Volkswagena, za co należą im się brawa. Dzięki temu każdy klient będzie czuł się bardziej stabilnie kupując swoje nowe, wymarzone auto.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla leasingowców

Bo oprócz tego do oferty leasingu EasyDrive i EasyBuy Volkswagen dorzuca pakiety serwisowe za jedynie 539 zł przez 4 lata. Dla wszystkich innych leasingów ma propozycję alternatywną: 1 zł za ubezpieczenie komunikacyjne na rok. To spora oszczędność biorąc pod uwagę fakt, że większość modeli już z założenia są oszczędne, a ich koszty eksploatacji i utrzymania stosunkowo niskie. Choćby dzięki długim okresom między poszczególnymi przeglądami technicznymi.

Warto zatem dokładniej przyjrzeć się warunkom jakie ma dla nas obecnie Volkswagen. Nie sądzę bowiem, że taka wyjątkowa oferta jeszcze kiedykolwiek się pojawi. Dlatego nie ma co długo tego rozważać tylko korzystać póki można.

Jeśli w tym roku nie planowaliście kupować nowego auta to polecam jeszcze raz rozważyć tę opcję. Pomoże Wam w tym ekipa z Volkswagena, która skontaktuje się z Wami zaraz po tym jak wypełnicie formularz. Odpowie na wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane, pytanie. Sprawdziłem 🙂