TikTokowa funkcja w serwisie Netflix

Nikt nie powinien zarzucać Netflixowi, że nie nadąża za duchem czasu.
Nowa funkcja Netflix, która była testowana przez niewielką grupę użytkowników, jest teraz udostępniana wszystkim klientom Netflix – najpierw na iOS, a następnie na Androida.

Funkcja o nazwie „Fast laughs” (prawdopodobnie coś innego w polskiej edycji Netflix) jest wyraźnie inspirowana TikTok i faktycznie zajmuje dość znaczącą pozycję w aplikacji Netflix, jako jedna z czterech głównych opcji na dolnym pasku, wraz z «strona główna », « wkrótce »i« pliki do pobrania ».

W rzeczywistości wydaje się, że zastępuje funkcję wyszukiwania.
Śmieszne klipy z archiwum. Funkcja „Fast laughs” to po prostu nowe podejście do treści Netflix. Tutaj możesz zobaczyć zabawne fragmenty z części treści Netflix, gdzie możesz przeskoczyć do następnej, przewijając w dół, tak jak w aplikacji TikTok.


Jak widać, interfejs również przypomina TikTok, z przyciskami do naciśnięcia po prawej stronie. Możesz zaznaczyć „LOL”, jeśli uważasz to za zabawne, udostępnić klip innym serwisom, dodać serial / film do swojej listy lub bezpośrednio rozpocząć oglądanie.


Netflix twierdzi, że funkcja ta ostatecznie będzie zawierała fragmenty całego katalogu Netflix, ale na początku chodzi przede wszystkim o treści samodzielnie stworzone przez Netflix, które można znaleźć za pomocą funkcji „Fast laughs”.

Ciągle się rozwija.
To nie pierwszy raz, kiedy Netflix powraca ze swoją usługą. W styczniu pojawiła się funkcja „odtwarzania losowego”, która zapewnia „losowy” film lub serial telewizyjny, który według Netflixa Ci się spodoba, a zaledwie kilka tygodni temu stało się możliwe, aby aplikacja Netflix automatycznie pobierała treści offline – także w oparciu o to, co usługa uważa, że Ci się spodoba.

CZYTAJ WIĘCEJ

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

NAJNOWSZE

0
Would love your thoughts, please comment.x