Nauka języka z native speakerem

                Język obcy w biznesie to nie rzadko ogromne trudności. Każda branża charakteryzuje się specyficznym dla dziedziny słownictwem i zwrotami, niejednokrotnie obecnymi i używanymi tylko w sferach zawodowych. Komunikatywne posługiwanie się językiem obcym na aktualnym rynku pracy to typowy wymóg pracodawcy. Coraz częściej firmy wychodzą z inicjatywą i oferują swoim pracownikom kursy językowe, które pomogą im biegle opanować język obcy, potrzebny w codziennej komunikacji z kontrahentami czy współpracownikami. Takie kursy doszkalające są oferowane najczęściej w postaci benefitów pozapłacowych. Otwierają wiele drzwi dla pracowników i są inwestycją w jego rozwój.

                Benefit pozapłacowy w postaci kursu językowego to potężny atut dla pracodawcy i zachęta dla potencjalnego pracownika. Poszukując wartościowych pracowników, którzy wykazują się ambicją i rzetelnością, to właśnie dodatkowe benefity zaraz po wynagrodzeniu są kartą przetargową pomiędzy firmami w zdobywaniu pracobiorcy. Benefit w postaci kursów języków to nie tylko zachęta dla rekrutowanych osób, ale również inwestycja pracodawcy w rozwój własnej firmy. Dobrze wykształcony pracownik to pracownik efektywny i przynoszący zyski przedsiębiorstwu, w którym jest zatrudniony.

Dlaczego oferując pracownikom w beneficie, kurs języka obcego firma powinna skorzystać z usług native speakera? Inwestując w rozwój pracownika, pracodawca powinien skupić się na zaoferowaniu mu w miarę możliwości jak najlepszego i najbardziej produktywnego kursu. Wysoki poziom i niesamowitą skuteczność wykazuje tutaj kurs języka obcego z native speakerem, czyli osobą, która szkoli pracowników w mowie i piśmie swojego ojczystego języka. Coraz więcej firm szkoleniowych oferuje taką usługę. Nauka języka angielskiego od rodowitego Anglika lub Amerykanina/Amerykanki , to nieograniczone możliwości bez konieczności zmiany miejsca zamieszkania poza granicą naszego kraju. Osłuchanie się z językiem, z którym native speaker ma styczność od urodzenia to szansa nie tylko na naukę na najwyższym poziome, ale również na posiadanie obcobrzmiącego, niewymuszonego i naturalnego akcentu. Konwersacje prowadzone w sposób lekki i płynny pozwalają osłuchać się z nieznanym słownictwem i nabrać płynności w wymowie. Native speaker dzięki przybliżeniu rzeczywistego i nieprzymuszonego języka obcego łamie również tkwiące w pracownikach bariery i blokady językowe.

Kurs języka obcego z native speakerem to także zdobywanie w czasie nauki języka, wiedzy i ciekawych informacji o nieznanym kraju wprost z pierwszej ręki. Nauka prowadzona za pomocą konwersacji tylko w języku obcym to niezaprzeczalnie najlepsza oferowana metoda. Pomaga uzyskać znajomość języka na bardzo wysokim poziomie i dba o zdobycie komfortu i pewności siebie w konwersacji.

Autor: Małgorzata Czachorowska

CZYTAJ WIĘCEJ

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

NAJNOWSZE

0
Would love your thoughts, please comment.x