Lidl szuka pracowników

0
2123
Lidl szuka pracowników

W Gródkowie w gminie Psary Lidl niebawem otworzy już dziewiąte swoje centrum dystrybucyjne w Polsce. Odpowiadać ma ono za zaopatrzenie ponad 50 sklepów sieci z województw śląskiego i małopolskiego. Nic więc dziwnego, że Lidl szuka pracowników. To dobra wiadomość dla osób poszukujących pracy, bo ostatecznie zatrudnienie może tu znaleźć nawet ponad 220 osób.

Konkurencyjne zarobki i pakiet socjalny

Na co mogą więc liczyć zatrudnieni tu pracownicy? Otóż otrzymają oni między innymi konkurencyjne zarobki, możliwość rozwoju i bogaty pakiet socjalny. Przez ten ostatni rozumiemy między innymi bezpłatną prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, paczki dla dzieci oraz wyprawki dla pierwszoklasistów.

Poszukiwani są natomiast między innymi pracownicy biurowi, komisjonerzy i co oczywiste operatorzy wózków widłowych. Zainteresowanych informujemy, że ogłoszenia o naborze są już umieszczone na stronach Urzędu Pracy w Dąbrowie Górniczej i gminy Psary.

Magazyn z normami ekologicznymi

Sieć chwali się też rozwiązaniami, w które wyposażone zostanie to centrum. Spełniać ma ono wszystkie normy ekologiczne. Między innymi w zakresie odzysku ciepła oraz niskiego poboru CO2.

Na koniec dodajmy jeszcze, że sieć ta ma w Polsce ponad 600 sklepów i w centrali, centrach dystrybucyjnych oraz sklepach zatrudnia łącznie przeszło 15 tysięcy osób.