Czym jest coaching?

0
2135

Coaching to coraz bardziej popularna metoda pracy z klientem. Coraz więcej osób zajmuje się tą profesją, ponieważ jest coraz więcej chętnych. Do pełnienia roli coacha, nie są potrzebne uprawnienia, natomiast ukończenie kursu lub szkoły daje dobre przygotowanie.

Więc czym jest coaching? Coaching to praca z klientem zorientowana na jego potrzeby i cele. Coachowany w czasie sesji odpowiada na pytanie i wie jak uzyskać efekty. Chętni często się zastanawiają ile trwa coaching i ile kosztuje coaching. Ceny coachingu są bardzo różne, zależne od doświadczenia i marki osobistej coacha. Biznes coachingowy bardzo mocno prosperuje i nie zamierza się zatrzymać. Każdy z nas może zostać coachem, ponieważ to bardzo lukratywny i ciekawy zawód.

Jeśli ktoś lubi się rozwijać i jest ambitny, coaching świetnie mu pomoże w rozwijaniu tego, co dla niego najważniejsze. Na pewno warto spróbować takiego rodzaju pracy z własnym umysłem. Jest to coś, co zostawia trwałe pozytywne ślady w naszym umyśle i pomaga osiągać coraz to większe wyżyny naszych możliwości.